flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 

Печерський районний суд м. Києва

 

Н А К А З № 624 - з/2015

 

 08 грудня 2015 року                                                                                                         м. Київ

 

Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» стосовно державних службовців Печерського районного суду м. Києва

 

         Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 563 (зі змінами затвердженими постановою № 167 від 25.03.2015), Плану проведення перевірок, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 1025-р,-

 

                                                                  Н А К А З У Ю:

 

   1. Встановити 08 грудня 2015 року днем початку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», стосовно державних службовців Печерського районного суду м. Києва.

 

    2. Відповідальними за проведення перевірки визначити консультанта з кадрової роботи, а у разі його відсутності, - виконуючого обов’язки консультанта з кадрової роботи.

 

   3. Державним службовцям Печерського районного суду м. Києва в десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати консультанту з кадрової роботи власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», згоду на проходження перевірки й оприлюднення відомостей щодо них відповідно до цього Закону, копію сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по-батькові, видачу паспорта та місце реєстрації, копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, копію декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

 

   4. Консультанту з кадрової роботи, а разі його відсутності виконуючому обов’язки консультанта з кадрової роботи, організувати прийняття від державних службовців Печерського районного суду м. Києва власноручно написаних заяв про застосування чи не застосування до них заборон, визначених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» та згоду на проходження перевірки й оприлюднення відомостей щодо них відповідно до Закону.

 

    5. Консультанту з кадрової роботи довести до відома працівників апарату, стосовно яких проводиться перевірка, у тому числі, які відсутні на роботі (перебувають у всіх видах відпусток, відрядженнях, тимчасово непрацездатні, тощо) текст цього наказу в день його видачі.

 

     6. У встановленому законодавством строк зобов'язати консультанта з кадрової роботи проінформувати керівника Печерського районного суду м. Києва про подані державними службовцями Печерського районного суду м. Києва заяви.

 

      7. Консультанту суду, відповідальному за оприлюднення інформації на веб-сайті, забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Печерського районного суду м. Києва у день його видання.

 

      8. Організацію проведення перевірки та контроль за виконанням даного наказу  залишаю за собою.