flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Про встановлення чергування слідчих суддів у вихідні дні

27 лютого 2017, 14:16

  Печерський районний суд м. Києва

 

 Н А К А З № 90-з/2017 

 

20 лютого 2017  року                                                                                                     м. Київ

 

«Про встановлення чергування слідчих суддів

у вихідні дні»

 

На виконання наданих ст.24 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» повноважень та рішення Зборів суддів Печерського районного суду м. Києва від 26.11.2012, з метою належної організації роботи суду з прийому та розгляду всіх видів клопотань органів досудового розслідування та клопотань інших учасників кримінального провадження ,-

 

Н А К А З У Ю :

1. Встановити в приміщеннях суду чергування з прийому та розгляду всіх видів клопотань органів досудового розслідування та клопотань інших учасників кримінального провадження у вихідні дні з 09-00 год. до 18-00 год.

2. Встановити, що чергування здійснюється всіма слідчими суддями згідно затвердженого даним наказом графіку.

            3. Для забезпечення ведення журналу судового засідання, оформлення копій ухвал слідчих суддів разом із слідчими суддями чергування здійснюють секретар або помічник, які працюють з відповідним суддею на дату чергування.

            4. Для забезпечення належної реєстрації справ даної категорії, заведення обліково-статистичних карток на справи та авторозподілу клопотань встановити чергування працівників апарату суду.

5. Затвердити наступний графік чергувань та список чергових:

Субота, 04 березня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрещатик, 42-а, в м. Києві (каб. 20):

слідчі судді: Новак Р.В., Підпалий В.В., Москаленко К.О.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Кицюк Л.П.

Субота, 11 березня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрестовий провулок, в м. Києві (каб. 209):

слідчі судді: Смик С.І., Карабань В.М., Бортницька В.В.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Табала Я.В.

Субота, 18 березня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрещатик, 42-а, в м. Києві (каб. 20):

слідчі судді: Гладун Х.А., Шапутько С.В., Батрин О.В.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Клименко О.І.

Субота, 25 березня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрестовий провулок, в м. Києві (каб. 209):

слідчі судді: Васильєва Н.П., Матійчук Г.О., Литвинова І.В.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Агєєва Е.О.

Субота, 01 квітня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрещатик, 42-а, в м. Києві (каб. 20):

слідчі судді: Підпалий В.В., Москаленко К.О., Гладун Х.А.,

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Гуцинюк М.І.

Субота, 08 квітня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрестовий провулок, в м. Києві (каб. 209):

слідчі судді:Смик С.І., Васильєва Н.П., Матійчук Г.О.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Табала Я.В.

Субота, 15 квітня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрещатик, 42-а, в м. Києві (каб. 20):

слідчі судді: Шапутько С.В., Білоцерківець О.А.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Шейчук О.Ю.

Субота, 22 квітня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрестовий провулок, в м. Києві (каб. 209):

слідчі судді: Бортницька В.В., Писанець В.А., Тарасюк К.Е.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Клименко О.І.

Субота, 29 квітня 2017 рокуприймання та розгляд клопотань здійснюється в приміщенні суду по вул. Хрещатик, 42-а, в м. Києві (каб. 20):

слідчі судді: Новак Р.В., Остапчук Т.В.

особа, відповідальна за приймання матеріалу, його реєстрацію за вхідною кореспонденцією, заведення обліково-статистичних карток на справи, здійснення авторозподілу клопотань: Гуцинюк М.І.

6. Відповідальним за проставлення у дні чергувань гербової печатки суду є голова суду Козлов Р.Ю. та заступник голови суду Смик С.І.

7. Наказ довести до відома суддів та працівників апарату Печерського районного суду м. Києва

8. Наказ довести до відома суддів та працівників апарату Печерського районного суду міста Києва, до органів досудового розслідування: Київська місцева прокуратура №6 міста Києва, Прокуратура міста Києва, Прокуратури Київської області, Генеральної прокуратури України, Головне Управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області, Служби безпеки України, Головне управління Національної поліції України, Печерське РУ ГУ Національної поліції України в місті Києві, ВОМП УО Київського метрополітену, Податкової міліції Печерського району міста Києва.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.